1С в хмарі

Автор: | 3 июля, 2021

Всього пару років тому такі слова як «хмари 1С», «хмарні сервіси 1С» могли викликати нерозуміння або здивування, так як були майже невідомі великому колу користувачів. Сьогодні хмари — одна з найпоширеніших технологій, якою всі ми користуємося щодня, часто навіть не підозрюючи про це. Навіть ті, хто все ще скептично ставляться до хмар і на словах не довіряють подібним рішенням, найімовірніше відправляють листи електронною поштою або публікують фотографії в соцмережах.

Хмарні сервіси 1С міцно увійшли в наше життя і з поступово стають частиною бізнесу. База «1С» в хмарі — розумне рішення для тих, хто цінує гроші і безпеку даних. Чому 1С в хмарі в оренду варто спробувати вашій компанії, розповімо в статті.

Що таке «1С» хмара?

«1С» хмара — це така ж за всіма параметрами і можливостями «1С», яку ви орендуєте у компанії-провайдера за щомісячну плату. Різниця тільки в тому, що всі дані будуть зберігатися не на жорсткому диску Вашого ПК, а на захищеному віддаленому сервері. Хмарна «1С» дозволить не витрачати час на покупку, активацію, установку і регулярне оновлення програми. Всі турботи з адміністрування та оновлення додатків, а також резервного копіювання даних беруть на себе фахівці ІТ-компанії, позбавляючи користувачів від цих турбот.

Бухгалтерія «1С» хмара та інші продукти фірми «1С», які ви можете орендувати, — це ідеальне рішення для тих, хто хоче користуватися повним функціоналом систем «1С» і не витрачатися на власний сервер, обладнання та штат обслуговуючого персоналу.

Переваги «1С» в хмарі

  1. Головне — це, звичайно, економія. Криза, пандемія, коливання курсу валют і інші непередбачені зовнішні обставини можуть серйозно вдарити по бізнесу. В таких умовах особливо гостро постає питання «Як заощадити?». Перенесення бази «1С» в хмару — рідкісний приклад, коли можна зберегти бюджет компанії і при цьому не втратити в якості.
  2. Швидкий старт з «1С Хмара». У разі купівлі «коробки» необхідно замовити рішення, провести оплату в банку, чекати приїзду фахівців для установки. Все це може зайняти кілька днів. Для старту хмарної «1С» досить ввести електронну пошту і почати роботу в тестовому періоді. 2 хвилини і все готово! Якщо вас влаштує «1С» хмарна версія, ви легко зможете перейти на платний доступ. При цьому всі ваші дані повністю збережуться.
  3. Мобільність. Ще одна істотна перевага «1С» в хмарі — мобільність. Ви отримуєте доступ до даних компанії з будь-якої точки світу, в будь-який час і з будь-якого пристрою, потрібен тільки Інтернет. Це ідеальне рішення для взаємодії з колегами при віддаленому форматі роботи. Зручно, коли співробітники, що працюють за кордоном або перебувають у відрядженні, можуть в будь-який момент отримати доступ до роботи з інформаційною базою «1С» в хмарі.

Вам також слід вивчити додаткові подробиці стосовно особливостей роботи хмарних сервісів. Це дозволить вам переглянути доступні варіанти та обрати серед них ті конкретні опції, котрі стануть у вашій ситуації найкращими.