Купівля бруса сухостою для виробничих потреб на сайті ТБ УЕБ

Автор: | 10 января, 2021

Реалізація сухостою та іншого виду лісу відбувається через прозорі аукціони системи Прозорро.Продажі. Щоб прийняти в торгах участь необхідно пройти реєстрацію на одному з майданчиків, які працюють в системі Prozorro.Sale. ТБ «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-brus-suhostou-dlya-virobnichih-potreb-na-majdanchiku-tb-u/ надасть в цьому допомогу. На цьому майданчику представлені новини щодо торгів деревиною породи і класи дерев, включаючи брус сухостою.

Брус сухостій — купити в системі Prozorro.Sale

Сфера лісництва працювала в постійній корупції і махінаціях. З цієї причини уряд України змушений був шукати альтернативи, щоб вийти з ситуації, що склалася. На допомогу прийшла прозора і чесна система торгів Prozorro.Sale, яка допомогла за короткий проміжок часу вивести більшу частину зеленого ринку з тіні.

На даний момент, керуючись постановою №1178 продаж і купівля лісу, включаючи сухостій, проходить за допомогою системи Прозорро.Продажі. Система повністю забезпечує прозорі продажі і купівлі лісу. За процесом можуть спостерігати представники ЗМІ, активісти. Все це сприяє відсутності можливості корупції в період проведення аукціонів.

Звичайно система недопрацьована і ще реформується. На сьогодні на сайті можна виставити лоти від 150 кубометрів лісу вартістю 200 тисяч гривень. Обов’язково продавати 25% від місячної заготовки через сайт повинні підприємства з доходом понад 10 млн. грн.

Якщо деревина висохла по причині кліматичних умов, то вона має назву сухостій. З метою профілактики проводяться своєчасні чистки території лісу від старих дерев. На даний момент немає закону, який би регламентував вирубку сухостою в Україні, однак проводяться рубки на регулярній основі. Такий матеріал вивозиться з території лісу, так як є вогненебезпечним. З цієї сировини готують палети і використовують в інших промислових потребах.

Як купити сухостій на платформі ТВ УЕБ

Купити дошки сухостою або інший вид деревини можна на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа». Торги проходять прозоро і чесно. Клієнти нашого сервісу висловлюють позитивні відгуки про нашу діяльність. Якщо у вас виникли питання, то ви і можете вирішити, зателефонувавши на номер (044) 337-77-65. При бажанні бути завжди поінформованим про актуальну інформацію лотів і процесу торгів, є можливість підписатися E-mail на розсилку.