Необхідність охорони на підприємствах

Автор: | 29 апреля, 2019

Безпека є одним з базових інстинктів людини та саме на її забезпечення власники підприємств готові витрачати досить великі суми грошей. Якщо врахувати той факт, що державні підприємства мають у своєму розпорядженні досить дорогу техніку та інші матеріали, які можуть стати предметом інтересу злочинців, то такі організації досить часто виставляють тендери на закупівлю певного обладнання або послуг у цій сфері.

Попитом користуються не тільки системи відеоспостереження та спеціальні охоронні системи з сигналізацією, а ще й найм певних робіт, що будуть забезпечувати охорону території протягом року. Як відома, зараз на території України функціонує досить велика кількість різноманітних охоронних організацій. Кожна з них має серед своїх цілей і регулярні перемоги у тендерах, що допоможе отримати великих замовників з досить привабливими умовами. А якщо врахувати той факт, що такі замовлення можуть приносити регулярний прибуток протягом річного контракту, то це взагалі може бути основною задачею таких охоронних організацій. Тендери проводяться в системі Прозоро, та в більшості випадків мають відкритий характер, що дає змогу прийняти в них участь навіть невеликим приватним організаціям.

Отримати замовника, в ролі якого виступає державне підприємство є досить привабливим варіантом для розвитку свого охоронного бізнесу. Адже це принесе такому підприємству не лише стабільний прибуток на певний проміжок часу, але й статус, який здатен подарувати замовник такого рівня.

Якщо більш детально розглянути держтендери Прозорро у цій сфері, то можна знайти не лише дійсно великі замовлення, а й менш масштабні варіанти. Вони, скоріш за все, не будуть виглядати досить привабливо для лідерів у цій сфері, але невеликі компанії цілком зможуть отримати державні замовлення оминувши таким чином необхідність конкурувати з розвинутими компаніями, що мають певний досвід у тому, як саме можна отримати перемогу у тендері. Проте основним параметром, за яким визначається переможець залишається привабливість пропозиції, яку роблять учасники. Справа в тому, що жоден з них навіть не має можливості переглянути пропозиції своїх конкурентів, що робить процес максимально чесним та прозорим. Кожна компанія оголошує свої умови під час трьох етапів проведення тендеру, і лише найбільш приваблива з останніх пропозицій буде обрана переможною. Це чудова можливість для молодих охоронних агентств отримати велике замовлення.

Більш детально дізнатися про тендери на охоронні послуги можна тут https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tender-na-ohoronni-poslugy-v-sistemi-prozorro. Слід додатково додати, що кожна з організацій, яка бере участь у тендері, повинна попередньо зібрати повний пакет документів, що буде необхідним на етапі узгодження Вас на дане замовлення. При наявності найменших помилок, державна організація може відхилити вашу кандидатуру та зробити звернутися до тієї компанії, яка зайняла друге місце за результатами проведення тендеру або провести його повторно.

Тендери стали обов’язковими для державних підприємств ще у 2016 році

За цей час вдалося зекономити дійсно серйозні кошти державного бюджету, адже переможець обирається автоматично і дуже часто такі пропозиції є надзвичайно привабливими. Кожне приватне підприємство готове надати дійсно вигідну пропозицію задля можливості отримання державного замовлення. Адже це завжди означає своєчасні виплати та підвищення статусу приватного підприємства. Особливо, якщо йому вдасться виконати умови договору належним чином. Наявність державних організацій серед числа клієнтів здатне підвищити статус приватного підприємства, особливо, якщо воно зайняте у охороні.