Оскільки відмова від роботи з обленерго є важливою фазою бізнесу для промислового виробництва

Автор: | 29 октября, 2020

Важливим кроком у роботі будь-якого виробництва є зменшення витрат. Хороша можливість заощадити — витратити менше грошей на закупівлю енергоресурсів і відмовитися від співпраці з обленерго. Є можливість брати участь у біржових торгах енергетичної біржі України. Більш детальна інформація про компанію доступна на веб-сайті aeaep.com.ua. Це дозволяє придбати електроенергію на найвигідніших умовах.

Як це може бути корисним

У разі переходу на цей формат компанія має можливість вибрати постачальника та отримує наступні переваги:

  • Більш прийнятні ціни. Це, безумовно, позитивно позначиться на економіці компанії.
  • Незалежний аудит тарифів на товар, що поставляється. Це обов’язковий елемент перед підписанням договору про надання ресурсів. Це дає можливість визначити додаткові можливості економії витрат.
  • Угода про гнучку сплату штрафів та пені. На початковій фазі угоди про співпрацю є можливість обговорити ці питання в індивідуальному порядку.
  • Угода про гнучкі умови постачання електроенергії, якщо оплата не здійснена. Наприклад, в цьому випадку обленерго може відключити електроенергію споживачеві, що вкрай негативно позначається на його фінансовому становищі. У співпраці з альтернативними постачальниками можна обговорити індивідуальний графік виплат.
  • Оптимізація системи обліку енергоресурсів. Зараз багато постачальників допомагають споживачам фінансувати та оновлювати роботу, пов’язану з цією статтею.
  • Відстрочені платежі за поставлену електроенергію. У випадку з обленерго дати є максимально жорсткими і не зміщуються; всі ці питання обговорюються з альтернативними постачальниками під час підписання контракту.
  • Юридичний супровід усіх процесів. Купівля та продаж енергетичних ресурсів має велику кількість юридичних нюансів. Понад 900 компаній продають електроенергію EPO, тож є можливість отримати підтримку кваліфікованих фахівців, які допоможуть вирішити будь-які проблеми.
  • Допомога в навчанні персоналу. Це спеціальна програма, яка допомагає зрозуміти всі нюанси, пов’язані з роботою на фондовій біржі, розумінням проблем енергозбереження, створенням програм модернізації на підприємствах.
  • Впровадження сучасних методів управління у сфері електропостачання. Альтернативні постачальники мають дедалі більше досвіду в галузі електропостачання, ніж обленерго. Завдяки цьому споживач може отримати більше підтримки. Наприклад, допомога у впровадженні програми прогнозування споживання енергії, системи енергоменеджменту тощо.
  • Швидке вирішення порушених питань. Альтернативні постачальники дуже відповідально ставляться до цього питання. Вони швидко вирішать проблеми з бухгалтерськими документами, зміни до технічних документів та інші питання, важливі для безперебійної роботи.

Усі ці переваги дають однозначну відповідь на питання, чому слід відмовлятися від роботи з обленерго. Споживач повинен мати право вибору постачальника та отримання якісного товару за належної підтримки. Торги дають можливість вибрати найкращу пропозицію та значно заощадити.