Побутова техніка та обладнання купити на майданчику УУБ

Автор: | 25 февраля, 2021

Тестовий проект за пропозицією різного обладнання в CETAM почався ще 7 років тому, в той час як формально державна ініціатива щодо пропозиції утримуваної власності на електронних продажах існує 5 років. Як показує навчання, таким способом контролю за вилученими ресурсами є неймовірно потужний: за п’ять років CETAM провела 400 тисяч онлайн-обмінів, через що план витрат країни поповнився на 10 мільярдів гривень.

Основним зобов’язанням організації електронного обміну власністю за вибором Міністерства юстиції є ефективне використання державної стратегії щодо виконання вибору правових основ, окремих державних органів і влади.

Утримуване майно надходить на продаж після проведення спеціалізованої оцінки його вартості, після чого головний помічник штату готує необхідні для угоди архіви.  Сьогодні ви можете придбати конфісковані заклади та сучасне обладнання через сайт Української універсальної біржі.  У ситуаціях, коли посилка не продається з першого проходу, її вартість повністю знижується при наступних продажах.  Таким чином, критично важлива бажана позиція для продажу різного обладнання на онлайн-продажах CETAM – це не тільки сприйнятливість і простота циклу, але і реальний шанс купити необхідне обладнання за ціною угоди.

Купуйте побутову техніку на майданчику УУБ

Згідно з офіційною інформацією, з моменту початку створення державної системи електронного обміну, утримуваного на власності, було проведено всього близько 30 000 відкритих закритих торгів.  Наприклад, серед покупців популярні побутові прилади-холодильники, телевізори, пральні машини.  Додатково на сайті УУБ ви можете ознайомитися з конкретним обладнанням. CETAM регулярно надає доступне для покупки майно, конфісковане у власників магазинів, кафе, творчих майстерень і т. д. Це можуть бути сучасні холодильні установки, вітрини для Продукти харчування, роботизовані машини для приготування тіста, борошна, Еспресо, електричні вимикачі, трансформаторні підстанції і це тільки початок.

Переходьте на сайт uub.in.ua та дізнавайтесь більше про торги та аукціони!