Продаж землі через відкриті аукціони

Автор: | 3 января, 2020

Земельна реформа створила велику кількість галасу навколо цього законопроекту. Нещодавно ми всі стали свідками великої кількості вистав, котрі проводилися зусиллями власників сільськогосподарських угідь та іншими людьми, котрі тим чи іншим чином у всьому цьому зацікавлені. Навіть ті люди, котрі практично ніяк не відносяться до даного питання, все одно мали на меті поширити своє власне враження про цю реформу, так що всі ми маємо можливість знайти велику кількість відгуків стосовно того законопроекту, котрий ще навіть не став актуальним.

Як змінилась ситуація?

Тим не менш, досить скоро це все стане реальністю і у кожного українця буде можливість придбати землі сільськогосподарського призначення у відповідності до встановлених законом рамок. Насправді, це питання досить залишається відкритим та остаточного рішення по ньому ми ще не бачили, проте все йде до того, що земельний ринок невдовзі стане відкритим для кожного. Отже досить скоро у кожного підприємця бцде реальна можливість не просто орендувати земельні ділянки у великої кількості землевласників, щоб в результаті здійснювати свою діяльність, а повністю придбати землю.

За допомогою акредитованого майданчика uub.com.ua у вас буде реальна можливість цього досягти, як тільки ринок торгівлі землями сільськогосподарського призначення все ж стане відкритим. Суть в тому, що зараз кожен підприємець, котрий працює у цьому секторі, все ще немає реальної можливості розвиватися у цьому напрямку. Так як ринок торгівлі землею залишається закритим, то досить складно організувати роботу свого підприємства раціонально. Тобто ви просто не маєте реальної можливості вкладати кошти в розвиток свого проекту, адже по суті у вас практично немає власної землі. 

Земельні ділянки сільськогосподарського призначення були поділені між різноманітними представниками, котрі мали відношення до цього сектору за часів Радянського Союзу. Саме з того часу на території нашої країни і діє ця цілком нелогічна заборона, котра диктує свої правила багатьом підприємцям. Насправді є чимало сенсу в тому, щоб зняти заборону та все ж дозволити людям самим вирішувати чи хочуть вони володіти землею, чи вони навпаки просто хочуть її продати. Саме така політика діє на території кожної розвиненої країни, так що немає сенсу підходити до цього питання інакшим чином. Продаж землі через відкриті аукціони может стати серйозним кроком на шляху до того, щоб ви могли самостійно створювати певний проект та займатись його розвитком.

До того ж, якщо звернути увагу на сучасний ринок оренди сільськогосподарських земель, то цінність таких ресурсів годі й вважати справедливою. Люди просто отримують якісь копійки, і змінити становище можна лише в тому випадку, якщо буде змога відкрити цей напрямок. При цьому окремі пункти нового законопроекту ще можуть бути винесені на відкритий референдум, а це значить, що вся країна матиме можливість прийняти своє рішення. Так що в результаті все це може стати надзвичайно привабливою перспективою для кожного українця і не тільки.

Якщо ви бажаєте більше дізнатися про перспективи цього напрямку, то можна звернути увагу на цей матеріал https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/. Тут все досить детально пояснюється, так що ви маєте змогу зробити власні висновки стосовно усієї проблеми. По факту, ми наразі бачимо велику кількість людей, котрі значною мірою перебільшують серйозність проблеми та намагаються зробити все для того, щоб питання відкритого продажу земельних ділянок залишалось не вирішеним якомога довше. Проте якщо у вас буде можливість підійти до всього цього більш логічно, то ви можете побачити не лише негативні, але й позитивні наслідки.