Які матеріали деревообробки можна придбати на онлайн торгах

Автор: | 13 марта, 2021

Використання електронного майданчика для участі в онлайн аукціонах — це поширене явище. Багато стали віддавати перевагу саме аукціонам, бажаючи не тільки заощадити, але ще і отримати при цьому якісний товар. Не стала тому виключенням і ситуація, пов’язана з реалізацією деревини. По суті, мова йде не про зовсім типових товарах.

Купуючи подібного роду сировину недостатньо того, щоб просто ознайомитися з основними характеристиками. Ви повинні, як мінімум, розбиратися в цьому питанні і чітко розуміти, який тип сировини хороший, а що краще не купувати. В іншому випадку, є чималий ризик придбати низькопробну деревину, яку навіть не вдасться задіяти в тому напрямку, де ви це хотіли зробити.

Почати варто з вибору електронного майданчика, де ви будете підшукувати для себе цікаві лоти і брати в них участь. Хорошим варіантом буде сервіс УУБ. У плані надійності, різноманітності лотів, умов участі та інших критеріїв даний варіант буде найбільш вдалим. Варто зазначити, що цей майданчик акредитован в системі. Аукціони в системі ProZorro Sale  відповідають всім загальноприйнятим стандартам і ви можете бути впевнені в тому, що не будете в числі ошуканих.

Що потрібно знати про класифікацію сировини

Хороша деревина — це не таке часте явище, як може здатися на перший погляд. Щоб спростити учасникам завдання, подібне сировину було розділено на кілька підтипів і груп. Відштовхуючись від них, кожен користувач може спочатку за допомогою фільтра відкинути всі невідповідні варіанти.

Варто відзначити, що порода деревини — це той фактор, що прямим чином позначається на тих напрямках, де її можна використовувати.

Твердолистяні породи — сюди можна віднести дуб, березу, бук, ясен та інші. Як правило, такий матеріал активно задіюються при створенні меблів. Крім цього, така деревина може служити в якості гарного заготовочного матеріалу для створення декорацій;

Хвойні породи — в цю групу входить ялина, кедр, сосна та інші. До слова, цей розділ з деревиною буде куди більш доступним в плані цінника. Сам же матеріал активно задіюється в будівельній галузі або ж в процесі обробки приміщення;

Дрібнолисті породи — в цю категорію входить вільха, тополя і липа. Це дуже цікавий варіант матеріалу для різьблення і виготовлення невеликих сувенірів. Також, це можуть бути розвиваючі дитячі іграшки.

Також, хотілося б нагадати про те, що матеріал, який підлягає деревообробці може продаватися у вигляді бруса або ж дощок.

Бруса можуть бути:

  1. чотирьохкантного;
  2. двухкантний;
  3. чисто обрізні.

Дошки ділиться на такі групи, як:

  • обрізні;
  • полуобрізні з обзолом;
  • необрізні.

Кожна група матеріалу має характерні відмінності. Конкретної думки щодо того, який варіант матеріалу буде кращим немає і бути не може. Вся справа в тому, що за основу береться конкретний напрям і вже під нього підбирається підходяща деревина. З огляду на той момент, що цілі у кожної людини різні, це питання буде не зовсім об’єктивним.

Більш детально ознайомитися з плюсами всіх видів деревини можна, перейшовши за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/materialy-derevoobrobky-realizuyutqsya-v-systemi-prozorro-sale. Тут ця тема дуже добре описана, і ви можете в будь-який момент знайти в ній щось для себе. У вкрай випадку, можна звернутися до техподдержке і задати собі питання.